
Tijdens de bouwbeurs in de Jaarbeurs in Utrecht wordt van 6 t/m 10 februari Materia georganiseerd. Hier is vanzelfsprekend aandacht voor kunststoffen en composieten. Maandag 6 februari staat in het teken van natuursteen en composieten, donderdag 9 februari gaat over hout en kunststof en vrijdag 10 februari ligt de nadruk op naturals en coatings.
Tijdens Material Xperience 2017 kunnen architecten en andere creatieve professionals hun hart ophalen aan de nieuwste technieken, toepassingen en materialen zoals super-isolatie van zeewier, energieopwekkende glazen bouwstenen, onverwoestbare coating of 3D-geprinte keramische gevels.
Op de Materia-tentoonstelling worden de meest vernieuwende en opzienbarende materialen tentoongesteld die het afgelopen jaar door de Materia-redactie zijn gescout. Aangevuld met levensgrote expositiestukken kan de bezoeker alles zien wat nieuw en anders is, zegt de organisatie. Zo toont Materia een mock-up van de inmiddels beroemde glazen gevel van de winkel van Chanel in de P.C. Hooftstraat in Amsterdam. Andere expositiestukken zijn bijvoorbeeld 3D-geprinte metalen knooppunten en 3D-geprinte keramische stenen, organische formfabric-elementen van beton met textiel als wapening, multifunctionele transparante zonnepanelen, transparant maar tóch isolerend beton en nog vijftien andere expositiestukken. In totaal exposeren ruim honderd toonaangevende materiaalfabrikanten.
Material Xperience 2017 vindt plaats van maandag 6 t/m vrijdag 10 februari in Jaarbeurs Utrecht, tegelijk met de Bouwbeurs. Ga voor meer informatie en een gratis toegangskaart naar de website.