24 september: Plastics & Polymers Innovation Award 2014

Foto van: redactie
Geplaatst door redactie

Eind 2013 besloten Flanders’ PlasticVision, de NRK en de Society of Plastics Engineers Benelux de ‘Plastics & Polymers Innovation Award’ in het leven te roepen, een prijs voor bedrijven die bijzondere kunststof onderdelen en componenten hebben ontwikkeld.

Met deze prijs wil de SPE waardering laten blijken voor bedrijven die een speciale bijdrage leveren aan innovatie in de kunststofindustrie. De prijs is bestemd voor alle bedrijven die een rol spelen in de waardeketen van kunststof producten, van de grote chemische bedrijven tot kleinere verwerkers. Dus ook leveranciers van additieven, gereedschappen en machines konden meedoen.

De inzendingen zijn verdeeld over acht categorieën: 

  • beste kunststof ontwerp
  • kunststoffen en elektronica
  • materiaalinnovaties
  • hybride producten
  • beste vervangende product
  • beste lichtgewicht innovaties
  • nieuwe oppervlakken voor kunststof onderdelen
  • recycling

De producten zijn beoordeeld door specialisten uit de verschillende sectoren van de kunststofindustrie en academische organisaties. Uit de vele inzendingen nomineerde de jury twee producten in elke categorie.

De winnaars worden bekendgemaakt tijdens de Kunststoffen 2014 in Veldhoven.

Dit gebeurt op woensdag 24 september, 12.05 uur in kamer 20.
De winnende producten worden getoond op de stand 60 van de SPE.