
De leden van de Polymers for Europe Alliance kozen de beste polymeerproducenten van Europa.
Tijdens de conferentie ‘A Circular Future with Plastics’ in Berlin, heeft de alliantie de acht winnaars van de awards bekendgemaakt. De verkiezing heeft plaatsgevonden op basis van een recordaantal uitgebrachte stemmen, zo meldt de organisatie. De Polymers for Europe Alliance feliciteert Vynova met het winnen van de overkoepelende prijs voor customer communications. Voorts werden in de verschillende polymeercategorieën de volgende bedrijven tot winnaars verkozen:
ABS Elix Polymers
EVA Versalis
HDPE Chevron Phillips Chemical
PVC Vynova
LLDPE ExxonMobil
LDPE Repsol
PET Indorama
PP Borealis
PS Ineos
In de afgelopen drie maanden hebben gebruikers van polymeren in Europa deelgenomen aan een online enquête om de prestaties van de leveranciers te beoordelen in de periode vanaf juni 2018. In de beoordeling gaat het om polymeerkwaliteit, leveringsbetrouwbaarheid en communicatie en innovatie voor in totaal negen verschillende polymeren. Voor het eerst heeft de alliantie een meer gedetailleerde uitslag gepubliceerd, inclusief de individuele scores van alle polymeerleveranciers. Bedrijven die (nog) geen account hebben op de website van Polymers for Europe Alliance, kunnen zich hier gratis registreren voor toegang voor de tool.
Polymers for Europe Alliance
Deze alliantie is een initiatief van de koepelorganisatie European Plastics Converters (EuPC) uit 2015. Het betreft een online tool voor bedrijven en betrokken partijen die belang hebben bij een competitieve verwerking van polymeren. Initiatieven zijn bijvoorbeeld de jaarlijkse uitreiking van de Best Polymer Producers Awards en het uitvoeren van studies, zoals een verkennend onderzoek binnen de industrie naar de mate van competitiviteit van de Europese kunststofverwerkende industrie.