
European Plastics Converters (EuPC) en de Spaanse Association of Plastics Converters (ANAIP) organsieren het hoogtepunt van de industrie dit jaar in Madrid. Op de conferentie komen belangrijke functionarissen van veel kunststofverwerkers bijeen om gedurende twee dagen te discussiëren en te netwerken.
Op donderdag 1 juni zij er vergaderingen van de EuPC markdivisie die nader inzoomt op verpakken, automotive en bouw, plus een Spaans perspectief van de ANAIP-conferentie. ’s Avonds is er een galadiner in het Theatre Real waar de ‘Best Polymer Producers’ worden gepresenteerd.
Op vrijdag is de algemene vergadering van de EuPC die wordt gevolgd door onder meer een paneldiscussie van leidende vertegenwoordigers van de Europese industrie en internationale organisaties. Het weekend biedt gelegenheid zich onder te dompelen in de cultuur, bijvoorbeeld door het vernieuwde Thyssen Museum te bezoeken of een trip te maken naar het historische Toledo.
Informatie: Sarah Goerres (Sarah.Goerres@eupc.org) of Carmen del Amo (comunicacion@anaip.es)