De firma Meusburger is marktleider op het gebied van zeer nauwkeurige normdelen voor de gereedschaps- en matrijzenbouw. Deze worden getoond op de MTSM 2015 (25-27 maart in Brussel).
Al meer dan 13.000 klanten over de hele wereld maken gebruik van de standaardisatie en profiteren van de 50-jarige ervaring in de bewerking van staal. Het normdelen-assortiment is zeer uitgebreid en wordt gecombineerd met producten voor de werkplaatsuitrusting.
Een noveiteit bij Meusburger zijn de E 6502, E 65025, E 6507 en E 65075 inductieve begrenzerschakelaars. Ze zijn leverbaar in horizontale en verticale versies, elk met een ‘mannelijke’ of ‘vrouwelijke’ stekers, waardoor diverse installatie-opties ontstaan. Door de contactloze inductieve werking zijn de schakelaars nauwkeurig en slijten ze niet. Ook hebben ze geen last van trillingen omgevingsinvloeden. De schakelaars kunnen gebruikt worden bij temperaturen tot 130 °C.
Standnummer: 284