Koninklijke Ten Cate NV (TenCate) heeft overeenstemming bereikt met Platinum Equity, een Amerikaans private equity fonds, over de verkoop van TenCate Enbi. De verwachting is gerechtvaardigd dat de transactie in de eerste helft van 2015 volledig zal zijn afgerond. De desinvestering zal plaatsvinden tegen ongeveer de boekwaarde. Verdere financiële gegevens zullen niet worden verstrekt.
De desinvestering vormt de afronding van de Fix-it/Exit-strategie, waarmee TenCate zich als materiaaltechnologieconcern concentreert op het terrein van technisch textiel.
TenCate Enbi is toeleverancier van componenten en materialen aan ondernemingen (original equipment manufacturers) binnen voornamelijk de printer- en copiermarkt. TenCate Enbi heeft productievestigingen in Duitsland, Hongarije, de Verenigde Staten van Amerika en China.