PROCAP neemt Schoeller Cap Systems over

Foto van: redactie
Geplaatst door redactie

PROCAP, producent van doppen en deksels, heeft Schoeller Cap Systems (SCS) overgenomen. SCS is gevestigd in Schwerin, Duitsland en is een middelgroot bedrijf met een omzet van ongeveer 12 miljoen euro. Op dit moment richt SCS zich uitsluitend op doppen voor de drankenindustrie.

PROCAP wil zijn klantenbestand in de frisdrankindustrie uitbreiden en de overname is een stap in die richting. Het bedrijf kan hierdoor ook een breder productenpakket aanbieden aan bestaande afnemers en voet aan de grond krijgen op de Duitse markt.

‘Zonder productie in Duitsland had PROCAP een zwakke positie in deze markt. Vijf jaar geleden namen we ons voor dit te veranderen en besloten dat overname van een bestaand bedrijf in deze zeer concurrerende en langzaam groeiende markt de beste optie was. SCS heeft een goede naam in de markt en past daarom goed bij PROCAP’, aldus Benoît Henckes, CEO van PROCAP.

De drie grootste markten voor kunststof doppen in Europa zijn het V.K., Frankrijk en Duitsland. PROCAP heeft fabrieken in België, Frankrijk, Hongarije, Ierland, Luxemburg, Spanje en Duitsland. Het hoofdkantoor staat in Luxemburg. De onderneming behaalt met 450 medewerkers een omzet van 118 miljoen euro.

www.procap.com