Bemet International brengt totaalautomatisering naar de TIV

Foto van: redactie
Geplaatst door redactie

Van 4 tot en met 6 september vindt in Evenementenhal Hardenberg de Technische Industriële Vakbeurs (TIV) plaats. Bemet International is, net als vorige jaren, een van de exposanten. Dit jaar komt deze internationale softwareleverancier uit Veenendaal met nieuwe versies van de CAD/CAM-pakketten TopSolid en Delcam, maar ook met verbeterde versies van het eigen ERP-pakket Plan-de-CAMpagne en het gereedschapbeheersysteem APM+.

Gelijktijdig met de TIV vindt de METAVAK 2012 plaats. Hierdoor ontstaat een compleet aanbod van bedrijven en organisaties uit de industrie. Voor deze gehele technische industrie biedt Bemet efficiënte CAD/CAM, ERP en APM oplossingen.

Bezoekers van de TIV treffen op de stand van Bemet International softwareoplossingen voor de totale automatisering van maakbedrijven. Bemet is in Nederland de enige en officiële leverancier van de CAD/CAM-pakketten TopSolid, Delcam en GOelan. Daarnaast levert Bemet het eigen ERP-pakket Plan-de-CAMpagne en APM-software voor werkplaatsautomatisering.

www.bemet.nl

Informatie over de TIV en METAVAK:
www.evenementenhal.nl