Nieuwe software BYK-instrumenten

Foto van: redactie
Geplaatst door redactie

Als distributeur van BYK levert Gullimex optische instrumenten voor het meten en registreren van de kleur en glans, verschijningsvorm en fysische eigenschappen van oppervlakken en kunststof. De instrumenten van BYK meten een oppervlak zoals het menselijk oog het waarneemt. Met deze producten wordt een bijdrage geleverd aan de kwaliteit van producten.

In de auto-industrie is de Wave-scan de standaard voor het meten van orange peel (waviness) en DOI (distinctness of image). De draagbare BYK-mac meet de totale kleurimpressie (kleurverandering, schittering en korreligheid) van effectcoatings.

Tot het assortiment behoren ook de BYK micro-gloss voor glansmeting en de BYK spectro-guide, een instrument dat kleur- en glansmeting combineert. Voor deze instrumenten is nieuwe software ontwikkeld, die compatibel is met Windows 7 en Office 2010.

Met deze easylink-software zijn meetgegevens snel en eenvoudig te exporteren naar Excel. Hier worden ze in grafiekvorm getoond en in een overzichtelijk rapport samengevat, zoals vereist volgens ISO 9000.

www.gullimex.com