
Pixelhobby, de bekende Nederlandse producent van Pixelhobby Mosaic, en ARBURG staan samen op de Equip-Plast (9-10 mei te ‘s-Hertogenbosch).
Reden is dat Pixelhobby, de bekende Nederlandse producent van Pixelhobby Mosaic, heeft gekozen voor ARBURG: de ARBURG ALLROUNDER 370 E 600 – 170 met MULTILIFT Select om precies te zijn. De nauwkeurige reproduceerbaarheid van deze elektrische spuitgietmachine, alsmede de precisie en het gemak waarmee deze kan worden ingesteld liggen aan deze keuze ten grondslag.
Daarnaast is de MULTILIFT Select robot volledig geïntegreerd in de machine en het besturingssysteem.
* ARBURG edrive – volledig elektrisch als alternatief voor een hydraulische spuitgietmachine – voor technisch spuitgietwerk.
* ARBURG MULTILIFT Select – CNC robot, modulair dus goedkoper.
De basis van Pixelhobby Mosaic is een ‘Pixel’; een mozaïekstukje van 2,54 x 2,54 mm. Honderdveertig van deze pixels liggen keurig opgesloten in een aanspuitframe van 61 x 61 mm. Dit is het ‘Pixelmatje’. Het Pixelmatje is core business bij Pixelhobby. Er liggen er vier van in een matrijs.