Engel Schwertberg breidt uit

Foto van: redactie
Geplaatst door redactie

Spuitgietmachinefabrikant ENGEL gaat 12 miljoen euro investeren in uitbreiding van zijn hoofdvestiging in Schwertberg, Oostenrijk. Het bedrijf stelt dat deze stap nodig is om tegemoet te komen aan het groeiende aantal orders vanuit de hele wereld, om de werkomstandigheden te verbeteren en om de betrokkenheid bij de Oostenrijkse vestiging te onderstrepen.

Aan de zuidelijke kant van het huidige complex wordt 6000 vierkante meter bijgebouwd (rood op de foto). Hiervan zullen vooral transport, goederenontvangst en opslag van profiteren. Daarnaast zal ook de assemblageruimte groter worden.

Er zal meer laad- en losruimte komen voor vrachtwagens en containers, en vrachtauto’s zullen het gebouw binnen kunnen rijden. Dit houdt in dat de logistieke divisie meer werkzaamheden binnen kan uitvoeren.

De werkstations in de assemblage- en opslagruimtes worden ergonomischer ingericht.

De bouwwerkzaamheden in Schwertberg zullen aan het eind van het jaar zijn afgerond. Schwertberg is de hoofdvestiging en grootste fabriek van de ENGEL groep. Meer dan tweederde van de in totaal 3900 medewerkers hebben als basis Oostenrijk. Daarnaast zijn er fabrieken in St. Valentin en Dietach.

www.engelglobal.com