Styrolution opent hoofdkantoor in Frankfurt

Foto van: redactie
Geplaatst door redactie

Op 11 november heeft Styrolution, een van de grootste leveranciers van styreenproducten, zijn nieuwe hoofdkantoor in Frankfurt, Duitsland, officieel in gebruik genomen. ‘Wij zien deze belangrijke stap als een teken dat we als bedrijf op eigen benen staan’, aldus CEO Roberto Gualdoni.

Styrolution is sinds 1 oktober 2011 een zelfstandige onderneming. Het is een 50-50 joint venture tussen BASF en INEOS, en omvat de styreenactiviteiten van beide partners. Het is de enige kunststofproducent die zich uitsluitend bezighoudt met styrenen. Het is wereldmarktleider in styreenmonomeer, polystyreen, styreenbutadieencopolymeer en andere styreenpolymeren zoals SAN, AMSAN, ASA, MABS en copolymeren. Het is de tweede producent van ABS.

Styrolution heeft ongeveer 3400 medewerkers en beschikt over 17 productie-eenheden in tien landen. In 2010 bedroeg de omzet in totaal 6,4 miljard euro.

Ga voor meer informatie naar de website van Styrolution.