Wavin ontvangt MVO Prestatieladder certificaat

Foto van: redactie
Geplaatst door redactie

De regio Noord-West Europa van Wavin, aanbieder van kunststof leidingsystemen, heeft op woensdag 7 juli het eerste Kiwa-certificaat MVO Prestatieladder ontvangen uit handen van Paul Hesselink, CEO van Kiwa. Bovendien werd Wavin als eerste ingeschreven in het bijbehorende register.

Wavin CEO Philip Houben (r) ontvangt het eerste Kiwa certificaat MVO prestatieladder uit handen van Kiwa CEO Paul Hesselink (l).

Organisaties die met behulp van een managementsysteem de aspecten van Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen (MVO) beheersbaar maken in hun organisatie, kunnen voor hun inspanningen een Kiwa-certificaat behalen, gebaseerd op de MVO Prestatieladder. Er zijn vijf niveaus waarop de managementsystemen worden beoordeeld. Hoe hoger het niveau, hoe veelomvattender de inspanningen zijn om het MVO gedachtegoed in een organisatie te implementeren. Wavin Noord-West Europa (Nederland, België en Duitsland) behaalde het één na hoogste niveau, level 4.

Philip Houben, CEO van Wavin: ‘Wavin is continu bezig nieuwe duurzame oplossingen te ontwikkelen en de eigen duurzaamheid te vergroten. Na eerder dit jaar een GRI rapport te hebben gepubliceerd, is dit een volgende stap. Wij zien dit certificaat als bewijs dat we op de goede weg zijn én als een aanmoediging om onze inspanningen verder op te voeren.’

Om duidelijk kenbaar te maken welke bedrijven voldoen aan de normen van de MVO Prestatieladder hebben de erkende certificatie-instituten een gezamenlijk MVO Register geopend (www.mvoprestatieladder.nl), dat wordt beheerd door de onafhankelijke Stichting MVO. Alleen bedrijven die aan de hoge eisen van de MVO Prestatieladder voldoen worden hierin opgenomen.

Ga voor meer informatie naar de website van Kiwa Nederland BV.