Holland Colours is benoemd tot de exclusieve vertegenwoordiger van Valspar wat betreft verkoop en service van de ValOR barriere resins in Europa, het Midden Oosten en Africa.
Met deze samenwerking zal Holland Colours zijn PET verpakkingenportfolio uitbreiden. ValOR resins verbeteren voedingsmiddelenverpakkingen op het gebied van versheid, aroma en smaak.
‘We zijn bijzonder blij met de overeenkomst met Valspar,’ aldus Bernard van Schaik, directeur van Holland Colours. ‘Deze partnerschap versterkt onze positie in de verpakkingsindustrie met een uitgebreider portfolio, toegevoegde waarde voor klanten en een uitgebreid geografisch netwerk.’
Don Nolan, senior vice president van Valspar’s verpakkingensegment: ‘De klanten van Holland Colours krijgen nu een one-stop shop voor al hun PET verpakkingen benodigdheden. Onze technologie gecombineerd met de sterke dienstverlening en kennis van Holland Colours is een winnende combinatie voor onze klanten.’
Holland Colours zal drie ValOR lijnen gaan verkopen: Activ100, een zuurstoffilter voor monolayer en multilayer verpakkingen; ActivBloc100, zuurstoffilter en carbon dioxide barriere voor multilayer flessen; en Bloc100, een passieve gasbarriere voor multilayer flessen. ValOR producten kunnen eenvoudig verwerkt worden en zijn bijzonder helder en delaminatie resistent. ValOR barriere resins mogen direct in contact met voedingsmiddelen komen en voldoen aan FDA en EU regelgeving. Daarnaast zijn ze recyclebaar zonder significante negatieve effecten voor de bestaande recyclestroom.