125 jaar Rompa

Foto van: redactie
Geplaatst door redactie

Jacobus Rompa startte op 19 april 1881 zijn bedrijf in Terheijden als leerlooierij. In de loop van decennia groeide het bedrijf uit tot producent van kunststof producten met een wereldwijd netwerk.

In de jaren tachtig van de vorige eeuw deden naast de leerproducten, de kunststof producten hun intrede. Deze markt groeide zo snel dat Rompa in de jaren negentig haar leerverwerking laat varen en zich helemaal richt op kunststof productie.

Ook tegenwoordig let Rompa nauwgezet op de markt en speelt in op de globalisering van de markt. Er zijn vestigingen in China, Oost- en West Europa en sinds kort ook de VS. Wim van Hoof, directeur van het bedrijf, vertelt over de toegevoegde waarde van de nieuwe afdeling in de VS: “Wij tonen zo aan dat we waar dan ook in staat zijn voor de klant het onderste uit de kan te halen.”